Fotosoutěž: Září 2021

Nová fotografie

Floristická fotosoutěž přináší všem čtenářům časopisu Floristika vydavatelství Profi Press, s. r. o. možnost vkládat snímky do tří rubrik v průběhu celého kalendářního roku. Fotografie průběžně hodnotí návštěvníci internetových stránek, ale zásadním je hodnocení redaktorů časopisu Floristika vždy na konci roku, kdy jsou podle kvality nahraných snímků ale i míry kreativity daného aranžmá vybráni a oceněni ti nejlepší.

Účastníci soutěže umisťují fotografie samostatně přímo do rubriky Fotosoutěž na internetových stránkách www.floristikaweb.cz, kde po zadání všech požadovaných údajů budou snímky do soutěže zařazeny. Důležité především je uvést celé jméno a příjmení. Počet fotografií v soutěži od jednoho autora není omezen. Duplicitní snímky budou vymazány. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo nezveřejnit nevhodné fotografie nebo fotografie v rozporu s právním řádem ČR.

Soutěžící zasláním snímku deklaruje, že je autorem fotografie a vlastní k ní autorská práva, která vydavatelství Profi Press, s. r. o. propůjčuje výhradně pro účely soutěže. Účastníci a vítězové soutěže souhlasí, že vybrané fotografie mohou být vystavovány při dodržení zásad autorských práv.

Soutěž je vyhlášena ve třech kategoriích:

  1. Svatební kytice
  2. Dárková kytice
  3. Dekorace interiérů

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží předplatné časopisu Floristika pro nadcházející rok, ostatní ocenění získají drobné dárky z našeho vydavatelství.

Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek. Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace