Kytice pro velký den – svatební

Svatební floristika je pomyslnou třešničkou na dortu. Prezentace svatebních dekorací patří k vyvrcholením každé prestižní floristické akce. Tvorba svatebních kytic/dekorací tak nemohla chybět na posledním ročníku mezinárodní floristické soutěže Alpe Adria CupÖsterreich Florist konané v rakouském Štýrském Hradci.

Soutěžícím byla dána volná ruka v jejich kreativitě, nebyli limitováni žádným stylem, tvarem, velikostí, floristickou technikou ani výběrem rostlinného materiálu, záleželo pouze na jejich řemeslné zručnosti a schopnosti zhmotnění svých představ/záměru. Výsledná díla lze přirovnat ke šperkařské práci, a přesto, že jsou náročná po stránce technické i časové na zhotovení, mohou vám být svým tvarem, provedením, konstrukčním zpracováním či kombinací květin inspirací ve vaší tvorbě pro nadcházející svatební sezónu.*

Obrazovou prezentaci svatebních kytic a dekorací, které se umístily v první desítce, naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 3/2021.

 

Komentáře ke článku 2

  • Wagdy Rezkel Sheikh

    Pozornost.

    Jsem pan Wagdy Rezkel Sheikh. Pracuji s Vystar Credit Union Bank Florida USA. poskytujeme obchodní půjčku nad 50 000 USD na 10 milionů USD na 500 000 000 USD na investice do jejich obchodní organizace. budeme investovat do vaší společnosti maximálně po dobu 5 let, než splatíte fond spolu s 5% úrokovou sazbou. Poskytujeme půjčku s 5% úrokovou sazbou s maximální dobou trvání 5 let, abychom splatili částku půjčky s 5% úrokovou sazbou.

    Pokud máte zájem, laskavě kontaktujte tento e-mail: wagdyrezkelsheikh@gmail.com nebo prostřednictvím čísla WhatsApp: +1 (260) 475-9549 a pokračujte v investování. dík

    Wagdy Rezkel Sheikh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *