Nová tvář časopisu Floristika

Dne 13. ledna se ve Velkých Bílovicích sešli při příležitosti představení nového loga a koncepce Floristiky čeští a slovenští redakční radní spolu s floristy a zástupci firem, kteří spolupracují na vytváření časopisu. Během slavnostního večera zavzpomínal ředitel vydavatelství Profi Press s. r. o. Ing. Martin Sedláček na uplynulých dvacet let vydávání publikací pro profesionály všech sektorů zemědělského oboru a samozřejmě i na historii odborného časopisu Floristika.

Proces vzniku nové podoby Floristiky se odehrával v delším časovém úseku, během kterého redakce reflektovala nejen na podněty redakčních radních či české a slovenské floristické špičky. Pomocí dotazníků oslovila také řadové předplatitele, jelikož se jedná o nejširší čtenářskou obec, aby se obsahově co nejvíce přiblížil požadavkům napříč floristickým spektrem.

Novinkou v koncepci je mimo jiné čtenáři vítané sloučení české a slovenské verze. S prvním číslem letošního roku tak dochází k rozšíření časopisu na 128 stran za stále stejnou cenu 90 Kč/3,90 €.

Slavnostního odhalení loga Floristiky se ujali redakční radní Ing. Milota Murčová za slovenskou a Ing. Jiří Horák za českou sekci.

Pokud i vy chcete zavzpomínat na vývoj časopisu Floristika, můžete nahlédnout do archivu na našich webových stránkách.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *