Archiv pro štítek: jaro

Filtr

Věnec naděje

Jako projev pospolitosti ve společném boji proti zákeřnému onemocnění covid-19 vyhlásila Polská asociace floristů (SFP) mezinárodní on-line floristickou soutěž v tvorbě květinových věnců.

Kategorie: Inspirace, Jarní

JARNÍ TRENDY 2021

Nizozemská reklamní a marketinková agentura iBulb zabývající se propagací cibulových a hlíznatých rostlin každoročně ve spolupráci se svými partnerskými organizacemi udává trendy pro nadcházející jarní období. Klíčovými faktory určujícími letošní styly jsou: udržitelnost, soběstačnost, společenská odpovědnost, individualita, přirozenost, lidskost a empatie.

Kategorie: Inspirace, Jarní, Trendy

Květinová Třeboň

Mekka českého rybníkářství, jihočeská Třeboň, se v loňském roce stala dějištěm úspěšné jarní květinové show. V rámci pořádání městských velikonočních trhů akci zorganizovali, za podpory Městského úřadu Třeboň, místní patrioti Augustin Kotil a Marek Poláček ku příležitosti svého patnáctiletého provozování květinového obchodu Z lásky kvítka.

Kategorie: Akce, Inspirace, Jarní

Jděte jaru vstříc!

Přestože venku vládne pevnou rukou paní zima a první jarní den je stále v nedohlednu, čekání na hřejivé jarní sluneční paprsky vám mohou zpříjemnit kvetoucí jarní cibuloviny, a to jak v podobě řezaných květin, tak i hrnkových rostlin. ...

Kategorie: Inspirace, Jarní

Otvírání jara

Dne 23. března se v rámci veletrhu FOR GARDEN na výstavišti PVA Expo Praha uskutečnil třetí ročník floristické soutěže Otvírání jara. Floristického klání, jehož cílem je podpora a propagace floristického a zahradnického oboru, se zúčastnilo celkem devět studentů zahradnických škol.

Kategorie: Akce, Jarní, Mistrovství a soutěže

Trvanlivé jarní dekorace

Příhod jara v našich zeměpisných šířkách, ne vždy koresponduje s tím kalendářním. O to více si zákazníci chtějí navodit jarní atmosféru ve svých příbytcích prostřednictvím dekorací z typických jarních květin. Nevýhodou rychlených na jaře kvetoucích řezaných rostlin je však poměrné krátká trvanlivost.

Kategorie: Jarní, Tvořime s OASIS, velikonoční

Pro navození jarní atmosféry

Být úspěšný ve své profesi vyžaduje neustálé vzdělávání v oboru. Sledování aktuálních trendů, seznamování se s novými materiály, odrůdami květin, včetně osvojování nových pracovních technik a uplatňování prodejních dovedností v praxi, je klíčem k profesnímu růstu, pro úspěšné podnikání v silném konkurenčním prostředí nezbytnou nutností. ...

Kategorie: Akce, Inspirace, velikonoční

Jarní FOR DECOR & HOME

Druhý ročník jarní etapy kontraktačního veletrhu dekorací a bytových doplňků zaznamenal nárůst zájmu jak ze strany vystavovatelů, tak i návštěvníků. U jednotlivých vystavovatelů se návštěvníci mohli seznámit s trendy na nastávající jaro, valentýn i Vánoce pro rok 2018.

Kategorie: Akce, Inspirace, Jarní

Polabský motýl popatnácté

Polabský motýl přiletěl již popatnácté do Lysé nad Labem. Tato soutěž v aranžování květin určená studentům zahradnických škol se konala již tradičně v rámci národní výstavy jarní Zemědělec pod taktovkou ředitelky soutěže Růženy Bubeníčkové. Letos se zúčastnily tři střední nebo učňovské školy se zahradnickým zaměřením. Studenti se svými kantory ze...

Kategorie: Akce, Jarní