Archiv pořadů

For Decor & Home 2020

Pro všechny milovníky dekorací a floristiky výstava JARNÍ TRENDY 2020 inspirovaná světovými  novinkami. Organizátorem této prestižní akce  je významný florista Petr Sikora.

Moderátor: Jitka Kurellová

Děčínská kotva 2019

Mistrovství floristů ČR – Děčínská kotva je zařazena do programu Rodinného stříbra Ústeckého kraje a probíhá v rámci Děčínských slavností.

XLVIII. ročník soutěže bude probíhat v prostorách Zámku Děčín.

Termín soutěže: 15. 5. – 19.5. 2019

Moderátor: Jitka Kurellová

Děčínská kotva 2019 – pozvánka

15. – 16. 5. 2019 

Téma 48. ročníku Mistrovství floristů České republiky Děčínská kotva – SNOVÁ. Jednotlivé soutěžní disciplíny jsou inspirovány filmovou či literární tvorbou děl – Avatar, Alenka v říši divů, Letopisy Narnie. 

Moderátor: Arnošt Jílek

For Decor & Home 2019

Kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME, který probíhá do 19. ledna na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA, ve čvrtek 17. ledna zahájila unikátní přehlídka českých a slovenských floristů JARNÍ TRENDY. Na ploše 5000 m2 se návštěvníkům z řad odborníků i laické veřejnosti představuje téměř osm desítek vystavovatelů ze čtyř států, kteří nastíní, jakou podobu bude mít jaro, velikonoční svátky nebo svátek všech zamilovaných.

Moderátor: Jitka Kurellová