VÁNOČNÍ TRENDY 2019

Mezinárodní kontraktační veletrh Christmasworld v německém Frankfurtu nad Mohanem se každoročně stává výkladní skříní soudobého designu dekorací. Vyvrcholením výstavní akce je prezentace aktuálních trendů pro nacházející adventní a vánoční období. Jaký design, barvy a materiály jsou typické pro daný styl vám přiblíží názorná obrazová vizualizace.

Luminiscentní slavnosti

Okázalé a jedinečné 

Živé barvy kombinované s elegantními tmavými tóny, společně s irizovanými povrchy vytvářejí velkolepou kompozici. Scénář plný pompézních a okázalých večírků, futuristické hudby, jiskřivých efektů a duhových vánočních rób, zářící barvy a luxusní povrchy.

 Inspirace: Materiály vnášejí dramatický efekt třpytem, opalescencí a barevnými leštěnými povrchy. Hojně jsou použity flitry, blyštivé plíšky, lamé a lurexové efekty, ultralesklé povrchy, lesklá pírka a samet. Charakteristické jsou také krystaly kamenů, mramorovaní a kovové bronzové a zlaté lemy, jež inscenují výrazný efekt irizovaného skla.

Barvy: Podstatou je základní výrazná barva podkreslená působivou směsí elegantních intenzivních barev s tmavými nuancemi. Vzrušující směs barev vytvářejí iridescentní metalické povrchy a stínované tóny barev.

Popis ostatních trendů naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 6/2019.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *